Jak zostać jednym z nas?

Każdy z nas jest ochotnikiem i z tego też powodu kryteria wstąpienia do nas okresla poprostu rzeczywistość. Jest to hobby które kosztuje ( jak kazde hobby)

 Koszty:

Dlatego też samodzielnie musi się wyposażyć w indywidualne umundurowanie i wyposażenie. Jest ono opisane w bocznej podzakładce : niezbedne wyposażenie i umundurowanie.

Uczestnictwo: Brak umundurowania nie wyklucza udziału w początkowym okresie działności z czynnego udziału w rekonstrukcjach, gdyż warto jest pojechac z nami i zobaczyć i cos przeżyc fajnego. Czesto nowym członkom w początkowym okresie działalności pożyczamy nadwyzki naszego sprzętu.

 Obowiązki: Oprócz rekonstrukcji sa świeta narodowe, miejsca pamieci i inne akcje w których uczestniczymy. Brak udziału w nich bez usprawiedliwienia skreśla daną osobe z naszej listy i serc.

Aby zostać członkiem stowarzyszenia sklada się deklarację członkowską w której dana osoba musi miec poręczenie dwóch członków stowarzyszenia.

Deklaracji nie składamy odrazu lecz po swoim wewnetrznym przekonaniu że tego chcemy i podoba nam sie to.

Zasady pracy: Wódz jest jeden i ma zastępcę, jest skarbnik który zadba o twój portfel oraz sekretarz który przyjrzy się twojemy zaangażowaniu. Wszelkie dziłania na zewnatrz zatwierdza i koordynuje zarząd.

Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.Współpracują z nami

Losowe zdjęcie

Facebook

Husaria przed pałac