Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Do administratorów facebookowego FanPage'a
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Do administratorów facebookowego FanPage'a

Do administratorów facebookowego FanPage'a 6 lata, 6 mies. temu #1

Szanowni (nie wszyscy oczywiscie, ale w większości) panowie.
Mam takową prośbę. Jest taki mankament na facebooku, że w jaki sposób bym nie był zalogowany, to nie mogę np komentować zdjęć jako ja osobiście, a tylko i wyłącznie jako SRH. Troche to bywa kłopotliwe, bo dziwnie wygląda gdy np Dzwonek pisze ze za rok bedzie, a podpisuje go jako SRH. A więc należałoby zrobic taki manewr.
  1. Wchodzimy na facebook.com/srh79pp , czyli na nasza strone na facebooku.
  2. Na samej górze klikamy przycisk Edytuj stronę(jeśli go nie ma, to klikamy Panel administratora-wtedy się pojawi)
  3. W menu po lewej wybieramy pierwszą opcję, czyli: Twoje ustawienia
  4. Odznaczamy pole które wygląda mniej więcej
    Preferencje publikowania postów: Zawsze dodawaj na stronie komentarze i posty jako SRH 79 p. p., nawet po zalogowaniu się jako Kuba Sawulski. Notatka: Aktualnie używasz Facebook'a jako Kuba Sawulski. Aby przełączyć na użytkownika SRH 79 p. p., kliknij opcję Konto u góry dowolnej strony serwisu.
  5. Klikamy na dole niebieskie zapisz zmiany.

Tak moim zdaniem lepiej to wszystko będzie pracować, bo mamy osobowość jakby własną i stowarzyszeniową. Nie wchodzę wtedy i nie rozkminiam kto zalajkował, kto skomentował etc. Poza tym więcej lajków się zbiera jak robimy osobiście, bo wtedy informacja dosięga naszych znajomych. Dzięki temu zasięg (tzw. wirusowy) juz dziś pozwala nam na dotarcie do około 15 000 ludzi.

Oczywiście nadal będzie można publikować jako SRH, ale trzeba wcześniej kliknąc rozwijalne menu w okolicach wylogowywania się i wziąć: Korzystaj z facebooka jako SRH(lub w drugą stronę, jako moje osobiste konto)

Zatroskane pozdrówko
  • Kuba
  • Szeregowy
  • Oklaski: 5
Kuba
gg:4546333
Ostatnio zmieniany: 6 lata, 6 mies. temu przez Kuba.

Odp: Do administratorów facebookowego FanPage'a 5 lata, 9 mies. temu #2

Blagam pomoz mi !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Juz mnie szlag trafia i zaraz cisne kompem o sciane!!!

A co jesli ja nie moge odznaczyc tej opcji ? odznaczam opcje, pojawia sie ptaszek , wybieram "zapisz zmiany" i zmiany nie zapisuja sie, Dalej jest problem z dodawaniem postow na innych stronach komentarzy wpisow itd.

Nie mam prywatnego profilu na fb, mam tylko strone fb i jak dodaje komentarz do strony fb innej kolezanki, jestem jako anonim, nie widac kto pisze it......

Zalozylam fikcyjne konto fb przed chwila..ale za abrdzo nie wiem teraz czy to cos pomoze i co mam robic zeby dodawac posty komenty, wpisy linki na stronach innych osob NIEANONIMOWO

Prosze pomoz mi
pozdrawiam
  • -

Odp: Do administratorów facebookowego FanPage'a 5 lata, 9 mies. temu #3

zapomnialam dodac ze jak wchodze po kolei kro po kroku tam gdzie opisujesz pojawia mi sie informacja nie do konca taka jaka ty zacytowalws.

"Zawsze dodawaj na stronie komentarze i posty jako Pole Dance Bornholm - Anna Siry, nawet po zalogowaniu się jako .
Notatka: Aktualnie używasz Facebook'a jako . Aby przełączyć na użytkownika Pole Dance Bornholm - Anna Siry, kliknij opcję Konto u góry dowolnej strony serwisu."

o co tu chodzi...." u gøry dowolnej strony serwisu?" WTF ?
  • -
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.32 sekundy

Ostatnio na forum

Współpracują z nami

Losowe zdjęcie

Facebook

Husaria przed pałac